Firmamız Hakkında

Uzun yıllardır tasarım ve üretimlerini yaptığımız altın ve gümüş mücevher ürünlerimizi 2022 yılında MevaGold markası ile taçlandırmaya karar verdik.

Tescilli markamızın bizi bir kat daha sorumlu kıldığı üzere, tasarladığımız mücevherlerde hedefimiz ve önceliğimiz daima kusursuz işçiliktir. Küçük bir dokunuşumuzun müşterilerimiz için bir anı, bir mutlu tebessüm, bir mutluluk vesilesi olabileceğinin bilincindeyiz.

Kuruluşundan günümüze MevaGold, şirket yapısını kurumsallaşmaya yönlendirmiş ve müşteri odaklı bir felsefe benimsemiştir. Temsilciliğini yaptığı markalar ile ilgili kararlarında seçkinliği hedef alan şirketimiz, müşteri memnuniyetini esas alan, çağın dinamiklerine paralel ürün ve pazarlama konsepti oluşturan dünyaca tanınmış markaların Türk tüketicisine sunumunu ilke edinmiştir.

MevaGold model, estetik, kalite, fonksiyon, saygınlık taşıyan markaların tek yetkili temsilciliğini, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesi, kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı çağdaş ve profesyonel yönetimi ile Türkiye pazarında lider konumunda aranan isim olmuştur. MevaGold, Takı sektöründe kalite ve güvenirlilik açısından kendine düşen payı gerçekleştirmekte ve sektörün sağlıklı gelişimi için yaptığı çalışmalarla öncülüğünü her zaman ispatlamaktadır.

Misyonumuz

İnsana saygıyı temel ilke edinerek, müşterilerimize hizmet götüren ve kaliteli hizmetin ancak sorumluluk temellerine oturtulmuş ilkeler ile sağlanacağı inancıyla, yapılanma sürecini başlatarak,

Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli ve güvenilir seçkin hizmet ile her zaman çözüm üreten ve profesyonelce davranan iş ortağınız olmak için çalışırız…

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz tüm bölgelerde;

YENİLİÇİKÇİ, GÜVENİLİR ve SÜREKLİ EKONOMİK olarak, PAZAR LİDERİ olmak.

Adresimiz


Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi: 08:00 - 18:30
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?